post congress itinerary
post-congress

POST CONGRESS

GDAŃSK-MAZURY-WARSZAWA

Czy kochasz podróżować i odkrywać nowe miejsca?

Czy chcesz spędzić trochę czasu w doborowym towarzystwie i spróbować nowych rzeczy?

Jeśli tak to zapraszamy właśnie CIEBIE na nasz Post Congress!

Morze, jeziora i stolica Polski – w 7 dni pokażemy Ci jak podróżuje się w Polskim stylu!

Daj się porwać Przygodzie!

gdansk

GDAŃSK

PIERWSZY PRZYSTANEK NA NASZEJ TRASIE!

Jest to miasto portowe na samej północy Polski, położone nad samym morzem Bałtyckim. Jest ono głównie znane z ważnej roli którą odegrało nie tylko w historii Polski, ale również całej Europy!

Niestety, to właśnie Gdańsk jest uznawany tradycyjnie za miejsce rozpoczęcia II wojny światowej 1. września 1939, kiedy to odbył się atak na Westerplatte. Z drugiej jednak strony, Gdańsk jest również miejscem powstania ruchu Solidarność, który odegrał znaczącą rolę w obaleniu komunizmu w środkowej Europie w roku 1989. Współcześnie, to ponad 1000-letnie miasto jest mieszanką nowoczesnego, prężnie rozwijającej się metropolii oraz historycznej starówki, odbudowanej po wojnie, pełnej wspomnień minionych czasów.

Mamy tu piękne, piaszczyste plaże, ale musimy Was ostrzec – Bałtyk jest odrobinę zimny, ma średnio 18°C latem. Ale jeśli woda jest dla Was za zimna to zawsze możecie uraczyć się pyszną rybką z frytkami!

Będziecie mieć również jedyną w swoim życiu okazję doświadczyć jak plażuje się w polskim stylu – mogę Wam obiecać, że nigdy czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

mazury

WITAJCIE NA MAZURACH!

DRUGI PRZYSTANEK NA NASZEJ TRASIE!

Pojezierze mazurskie jest jednym z najwspanialszych regionów w Polsce jeśli chodzi o naturalne piękno i potencjał wypoczynkowy.

Położone jest w północno-wschodniej Polsce. Składa się z ponad 2000 jezior, a wiele z nich jest połączonych, można więc spędzić nawet dwa tygodnie żeglując na ich wodach i nigdy nie odwiedzić tego samego miejsca dwa razy!

Mazury są nadzwyczajnym miejscem dla każdego kto ceni piękna scenerię i aktywny sposób spędzania czasu. Można zakosztować tam wszystkich aktywności wodnych takich jak pływanie, żeglowanie i kajakarstwo. Mazury obfitują także w tereny leśne, które oferują wiele ścieżek do biegania lub przejażdżek rowerowych.

Dajcie się zabrać na 2 dni chillowania na pokładach super żaglówek sterowanych przez świetnych sterników! 2 dni pełne żeglowania, pływania, ognisk, spektakularnych zachodów i generalnie mnóstwa zabawy!

warszawa

Warszawa

OSTATNI PRZYSTANEK NA NASZEJ TRASIE!

Warszawa jako stolica oraz największe miasto w Polsce jest zlokalizowane w centrum kraju – jak serce. Jest znana wśród stolic europejskich dzięki swej niezniszczalności – jak feniks z popiołów, odradzała się na nowo po każdej wojnie.

Teraz Warszawa jest metropolią globalną, ważnym międzynarodowym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym. Ramię w ramię z Berlinem jest także najbogatszą stolicą w Europie Środkowej i Wschodniej. Ponadto jej historyczne Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Miasto zapewnia rozrywki odpowiednie dla wszystkich, wypełnione teatrami, kinami, muzeami, pałacami, pubami i klubami. A życie kulturalne miasta jest bardzo żywe! Pozwól, że pokażemy Ci, jak bogaci i dostatni żyją i imprezują w Polsce.