67. Kongres IVSA w Krakowie 16 – 27 lipca 2018 roku

  • 16 lipca

    Poniedziałek

    08:00 – 18:30     Przybycie delegatów, czas wolny

    18:30 – 20:00     Obiadokolacja

    20:00 – 20:30     Dojazd do centrum miasta

    20:30                Spotkanie integracyjne (ice-breaker)

  • 17 lipca

    Wtorek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 10:00     Inauguracja

    10:00 – 11:00     Dojazd do centrum miasta

    11:00 – 15:00     Zwiedzanie w formie gry miejskiej (All in UJ)

    15:00 – 16:00     Powrót na Kampus

    16:00 – 18:00     Stoiska międzynarodowe

    18:00 – 19:30     Kolacja

    19:30 – 20:30     Czas wolny

    20:30               Wieczór kulturowy

  • 18 lipca

    Środa

    07:30 – 09:00     Śniadanie

    09:00 – 10:00     Wykład: ROYAL CANIN – “Zdrowe odżywianie psów i kotów”

    10:00 – 10:30     Wykład: ECOLAB – “Higiena na fermie bydła mlecznego w kontekście
                                   ekonomiki produkcji”

    10:30 – 11:00     Wykład: BIOWET PUŁAWY sp. z o.o. – “Chirurgia weterynaryjna-
        praktyczne porady”

    11:00 – 11:30     Przerwa kawowa

    11:30 – 12:30     Wykład

    12:30 – 14:00     Obiad

    14:00 –18:30      GA 1(General Assembly) – Posiedzenie Walnego Zgromadzenia Członków  

    18:30 -20:00       Kolacja

    21:00         Pubquiz

  • 19 lipca

    Czwartek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 15:30     Dojazd do Oświęcimia + zwiedzanie Muzeum Pamięci Auschwitz-Birkenau, Powrót do Krakowa

    15:30 – 16:30     Czas wolny/warsztaty “Wellness”

    16:30 – 18:30     GA 2

    18:30 – 19:30     Transport – Dworek UR w Mydlnikach

    19:30               Grill; Integracja z bractwem rycerskim

  • 20 lipca

    Piątek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 09:30     Wykłady

    ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE:

    lek.wet. Jarosław Szubstarski SLW Biolab s.c. – “ Zasady i możliwości weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej w chorobach zakaźnych zwierząt gospodarskich”

    RB VAC sp. z o.o. – “Zastosowanie szczepionek autogenicznych w prewencji chorób bakteryjnych drobiu i świń”

    POZOSTAŁE PANELE:

    dr n.wet. Maciej Guzera, DipECVCP MRCVS LABOKLIN – “Jak interpretować wyniki badań krwi w sposób zorganizowany – przypadki kliniczne”

    09:30 – 10:00     Przerwa kawowa

    10:00 – 18:30     Warsztaty i wykłady – panele

    18:30 – 20:00     Dojazd – Kampus UR, al. 29 Listopada

    20:00 – 21:00     Kolacja

    21:00               Karaoke

  • 21 lipca

    Sobota

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 10:00     GA 3

    10:00 – 14:00     Wycieczki do wyboru + czas wolny

    14:00 – 15:00     Obiad

    15:00 – 16:30     Wykład “Wellness”

    16:30 – 17:00     Przerwa kawowa

    17:00 – 18:30     Warsztaty “Wellness”

    18:30 – 20:00     GA 4

    20:00 – 21:00     Kolacja

    22:00               Beach Party

  • 22 lipca

    Niedziela

    06:00 – 07:00     Śniadanie

    07:00 – 11:00     Dojazd – Hotel Belvedere, Zakopane

    11:00 – 13:00     GA 5

    13:00 – 14:00     Obiad

    14:00 – 16:00     GA 6

    16:00 – 19:00     Czas wolny

    19:00 – 20:30     Kolacja

    20:30               Aukcje Development Fund     

  • 23 lipca

    Poniedziałek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 19:00     Wycieczka edukacyjna TPN + dojazd – Kampus UR, al. 29 Listopada ,  
                                   Kraków

    19:00 – 20:30     Kolacja

    20:30               Spotkanie EO/czas wolny/joga/medytacja

  • 24 lipca

    Wtorek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 09:30     Wykład: Jan S. Suchodolski, MedVet DrVetMed PhD AGAF DACVM “Mikroflora jelitowa – zapomniany organ i jego rola w zdrowiu i chorobie”

    09:30 – 10:00     Wykład

    10:00 – 10:30     Przerwa kawowa

    10:30 – 11:30     Wykład: Maria Yvonne Hemberger, DVM PhD “Wellness na Kampusie UNAM Neudamm jako przykład rozwoju kompletnego balansu umysł-ciało.”

    11:30 – 12:00     Przerwa kawowa

    12:00 – 14:00     GA 7

    14:00 – 15:30     Obiad

    15:30 – 18:30     GA 8

    18:30 – 20:00     Warsztaty ExCo (Executive Committee)

    20:00 – 21:30     Kolacja

    21:30               Czas wolny/możliwość odwiedzenia krakowskich pubów/barów/browarni (przygotowany przewodnik)

  • 25 lipca

    Środa

    06:00 – 07:30     Śniadanie

    07:30 – 09:00     Dojazd – Kopalnia Soli „Wieliczka”

    09:00 – 13:00     Zwiedzanie Kopalni

    13:00 – 14:00     Dojazd – Kampus UR, al. 29 Listopada, Kraków

    14:00 – 15:30     Obiad

    15:30 – 17:30     GA 9

    17:30 – 19:00     Czas wolny

    19:00               Dojazd i bankiet – Folwark Zalesie, Grajów

  • 26 lipca

    Czwartek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00 – 09:00     Wykład

    09:00 – 10:00     Wykład: WAVMA – Laura Daniela Urdes, DVM PhD CertAqV “Medycyna weterynaryjna zwierząt wodnych  – nowe podejście w medycynie weterynaryjnej”

    10:00 – 10:30     Przerwa kawowa

    10:30 – 13:00     GA 10

    13:00 – 14:00     Obiad

    14:00 – 16:30     GA 11

    16:30 – 17:00     Przerwa kawowa

    17:00 – 19:00     Warsztaty – „Wellness”

    19:00 – 20:30     Kolacja

    20:30               Dojazd i impreza białych podkoszulków

  • 27 lipca

    Piątek

    06:30 – 08:00     Śniadanie

    08:00               Wyjazd delegatów