Komitet Organizacyjny
67. Kongresu IVSA w Krakowie

Lidia Steczek PREZYDENT KOMITETU ORGANIZACYJNEGO

Absolwentka LO w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”, studentka 5 roku weterynarii. Współzałożyciel IVSA Kraków oraz działacz w Samorządzie Studentów UCMW UJ – UR. Prezes Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów UCMW UJ-UR „Ars Veterinaria” w Krakowie. Dzięki swym energii i zapałowi, łączy obowiązki związane ze studiowaniem i działalnością na rzecz studentów z pasją do medycyny weterynaryjnej oraz pracy w zespole. Organizator licznych wykładów, warsztatów oraz międzynarodowych seminariów. Tłumacz i copywriter w Vetnolimits. Pasjonatka podróży, odwiedziła 15 krajów na 4 kontynentach, łącząc swe wyjazdy z wydarzeniami edukacyjnymi oraz praktykami weterynaryjnymi. W przyszłości pragnie zajmować się medycyną przeżuwaczy.

lidiasteczek@gmail.com
881 524 594
1-lidia-steczek
2-gabriela-dziedzic

Gabriela Dziedzic WICEPREZYDENT KOMITETU ORGANIZACYJNEGO
ZESPÓŁ: SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Radosna studentka II roku medycyny weterynaryjnej w UCMW UJ-UR, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Już od najmłodszych lat prężnie działa na rzecz społeczeństwa angażując się w liczne projekty, a jej dokonania, szczególnie na rzecz młodych muzyków, oraz zdolności organizatorskie poparte są certyfikatami P.M.I. Młoda członkini IVSA Kraków, uczestnicząca w wielu konferencjach i wykładach poszerzających wiedzę weterynaryjną. W podejmowanych wyzwaniach widzi nie tylko ciężką pracę, lecz również możliwości rozwinięcia samej siebie, dlatego też postanowiła zaangażować się w organizację 67. Kongresu IVSA w Krakowie. Na co dzień zawsze uśmiechnięta, chętna udzielać wsparcia i niezastąpiona w wytrwałej opiece nad swymi kolegami i koleżankami z roku. Szukająca wrażeń pasjonatka gotowania, miłośniczka spędzania czasu na łonie natury, ubóstwiająca kawę i słodkie wypieki.

gabdziedzic@gmail.com
667 887 491
3-anna-serwata

Anna Serwata SEKRETARZ KOMITETU ORGANIZACYJNEGO
ZESPÓŁ: ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Studentka trzeciego roku Weterynarii w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie. Członkini IVSA Kraków od 2015 roku. Jedna z założycielek Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów UCMW UJ-UR „Ars Veterinaria”. Współautorka badania naukowego pt.„Kokcydioza lisów fermowych – realne zagrożenie czy mit?” Praca ta zajęła 3 miejsce na I Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Uniwersytetu Rolniczego w sekcji medycyny weterynaryjnej. Do niedawna wolontariusz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Prywatnie miłośniczka szeroko pojętej popkultury, herbaty oraz spania. Fanka Narodowej Reprezentacji Polski w siatkówce. Właścicielka pudla miniaturowego Bakusia oraz królika rasy hermelin – (Króla) Juliana. Piecze najlepsze pierniczki na świecie.

ania.serwata@gmail.com
512 187 415
4-anna-cieckiewicz

Anna Ciećkiewicz SKARBNIK KOMITETU ORGANIZACYJNEGO
ZESPÓŁ: ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Absolwentka VIII LO w Krakowie, studentka 2 roku medycyny weterynaryjnej w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ – UR. Współzałożycielka Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów UCMW UJ-UR „Ars Veterinaria” w Krakowie. Jej przygoda z weterynarią rozpoczęła się niedawno, jednak Ania jest w pełni zmotywowana i gotowa na wyzwania. Od rozpoczęcia studiów aktywnie uczestniczy w działalności krakowskiego oddziału IVSA. Współorganizatorka I Konferencji Studentów Weterynarii w Krakowie. Podejmując nowe wyzwani, zaangażowała się w organizację 67. Kongresu IVSA w Krakowie. Miłośniczka psów, interesuje ją również medycyna zwierząt egzotycznych.  Prywatnie pasjonatka narciarstwa alpejskiego, tańca nowoczesnego i długich spacerów z psem.

annacieckiewicz07@gmail.com
782 045 047
5-joanna-lenarczyk

Joanna Lenarczyk ZESPÓŁ: ATRAKCJE TURYSTYCZNE / SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Studentka 6 roku w UCWM UJ-UR, jedna z pierwszych działaczy w  IVSA Kraków, była Information Officer oraz dumna członkini Komitetu Organizacyjnego 67. Kongresu IVSA. Poprzez udział oraz zaangażowanie w organizację wielu międzynarodowych projektów w ramach działalności Krakowskiego Centrum Młodzieżowego poznała moc pracy w zespole, przekonała się również, że słowo “niemożliwe” nie istnieje. W poszukiwaniu nowych doświadczeń stała się ekspertem w wyszukiwaniu niespodziewanych miejsc podróży, takich jak biegun północny czy ukraińskie Karpaty. Erasmusa spędziła w jednym z najgorętszych miast Europy (min. 35 ⁰C latem) – zgadnij gdzie? Gdy nie podróżuje lub nie jest na zajęciach, serwuje najlepszą w mieście czekoladę jako barista w kawiarni Nowa Prowincja. Jej marzeniem jest opanowanie gry na pianinie i, jako miłośniczce oceanów – praca z delfinami na jednej z wysp Paradise Islands. W trakcie Kongresu prawdziwa Krakowianka i miłośniczka miasta zrobi co w jej mocy, byście poczuli się jak w domu oraz doświadczyli słynnego krakowskiego życia nocnego.

j.lenarczyk90@gmail.com
500 346 299
6-izabella-baclawska

Izabela Bacławska ZESPÓŁ: SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Studentka II roku Weterynarii w  UCWM UJ-UR. Swoją przygodę z tą dziedziną rozpoczęła w młodym wieku jako pasjonat pajęczaków oraz gadów. Przyszłość zawodową wiąże ze zwierzętami egzotycznymi. Członkini obecnego Zarządu IVSA Kraków pełniąca rolę Skarbnika. W przeciągu minionego roku brała udział w organizacji I Konferencji Studentów Weterynarii w Krakowie, podjęła się zbiórki składki członkowskiej oraz uczestniczyła w wymianie z Kluż-Napoka. Postanowiła zaangażować się w organizację  67. Kongresu Międzynarodowego Zrzeszenia Studentów Weterynarii by sprawdzić swoje zdolności organizatorskie oraz zapoznać się z działalnością IVSA Global.

iza.bac@wp.pl
732 012 322
7-michalina-lach

Michalina Łach ZESPÓŁ: ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Pasjonatka medycyny weterynaryjnej, studentka drugiego roku w UCMW UJ-UR. Wśród natłoku obowiązków odnajduje jednak czas na dodatkowe zajęcia, takie jak działalność w IVSA Kraków czy współorganizacja 67. Kongresu IVSA w Krakowie. Aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach oraz warsztatach, nieustannie poszukując wiedzy i dążąc do samodoskonalenia. Prywatnie docenia dobrą literaturę. Ponadto uwielbia dalekie podróże i odkrywanie zagranicznych kultur. Właścicielka dwóch kotów, tymczasowo zajmuje się wielką czarną bestią o imieniu Furia.

michalinalach22@gmail.com
507 969 785
8-kasia-sredniawa

Katarzyna Średniawa ZESPÓŁ: GRAFIKA

Studentka 5 roku medycyny weterynaryjnej, była Sekretarz IVSA Kraków, obecnie Junior Exchange Officer, dumna absolwentka astronomii z tytułem inżyniera. W swoim pełnym emocji życiu podjęła się wielu nietypowych wyzwań i, zaskakująco, studiowanie astronomii nie jest najbardziej szalonym z nich! Studiowała bowiem fizykę teoretyczną, spędziła rok na Erasmusie we Florencji, pracowała dla Enterprise Europe Network, spędziła miesiąc na pokładzie żaglowca pływając po wodach Morza Śródziemnego. Szczęśliwa współwłaścicielka 22 zwierząt, w tym miniaturowej świnki! W 100 % pozytywna osoba, uwielbiająca podróże i nawiązywanie nowych znajomości, pasjonatka fotografii. Zawsze stara się wypełniać swój grafik możliwie największą ilością dodatkowych zajęć, a teraz nie może się doczekać Waszego przyjazdu. Wspólnie z pozostałymi członkami Komitetu Organizacyjnego, dokłada wielu starań, by Wasz pobyt w Krakowie był LEGENDARNY!

katarzyna.sredniawa@gmail.com
534 691 009
9-agnieszka-komorowicz

Agnieszka Komorowicz ZESPÓŁ: GRAFIKA

Studentka 2 roku weterynarii w Krakowie, w IVSA działa od początku studiów. Podczas przygotowań do 67. Kongresu IVSA zajmuje się grafiką oraz drukiem m.in. plakatów, materiałów dla delegatów, T-shirtów i in. Organizacja Kongresu jest dla niej cennym doświadczeniem, dzięki któremu pragnie zdobyć umiejętności pracy w zespole, które zamierza wykorzystać  w przyszłej pracy. Prywatnie fascynuje ją sztuka i projektowanie. Wolny czas lubi spędzać grając w planszówki i oglądając stare filmy. W przyszłości planuje zajmować się zwierzętami egzotycznymi. Marzy o pracy w ogrodzie zoologicznym w słonecznym kraju.

agnieszka.komorowicz@gmail.com
798 655 335
10-anna-kowalska

Anna Kowalska ZESPÓŁ: GRAFIKA

Czy wierzysz w przeznaczenie?

Ta dziewczyna raczej nie. Choć w tym przypadku uważa, że wszystko w jej życiu prowadziło ją na to pierwsze spotkanie IVSA prawie pięć lat temu.

Informacje  o Stowarzyszeniu znalazła jeszcze zanim zaczęła studiować w 2013 r. I to wszystko przez przypadek! Po przeczytaniu o IVSA i wszystkich możliwościach jakie daje, pomyślała że musi dołączyć.

Oto ona. Studentka 5 roku Medycyny Weterynaryjnej w Krakowie, podekscytowana, z głową pełną pomysłów, gotowa powitać wszystkich uczestników w mieście które kocha. W mieście gdzie urodziła się, wychowała i gdzie ma nadzieję stworzyć więcej wspaniałych wspomnień razem z Wami.

kowalskaaanka@gmail.com
606 379 766
11-sybilla-rzaca

Sybilla Rząca ZESPÓŁ: CATERING

Studentka 3 roku weterynarii w Krakowie. Jej pasją jest medycyna zwierząt egzotycznych, w szczególności gadów. Już w liceum przewodniczyła szkolnej hodowli, na którą składało się kilkadziesiąt egzotycznych zwierząt. Podczas studiów pogłębia zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach. Wraz z Anną Serwatą, pełniącą funkcję sekretarza Komitetu Organizacyjnego, prowadziła badania naukowe pt. „Kokcydioza lisów fermowych – realne zagrożenie czy mit?”, które zostały nagrodzone 3 miejscem podczas Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych w 2017 roku. Poza studiami tańczy towarzysko i nieustannie poszukuje nowych, ekscytujących wyzwań sportowych i podróżniczych. W zeszłym roku ukończyła maraton, wzięła udział w wymianie IVSA w Maroku, spędziła trzy miesiące w Walii pracując ze zwierzętami, rywalizowała w turniejach tańca towarzyskiego i pojechała w podróż do Grecji.

sybilla.rzaca@gmail.com
535 514 701
12-alicja-janczura

Alicja Janczura ZESPÓŁ: CATERING

Studentka 3 roku medycyny weterynaryjnej w UCMW UJ-UR, technik weterynarii. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Motywacja, determinacja i profesjonalizm to cechy sprawiające, że jest cennym członkiem nie tylko Komitetu Organizacyjnego, ale również IVSA Kraków oraz Samorządu Studentów UCMW UJ-UR. Uczestniczyła w organizacji największej Konferencji Medycyny Małych Zwierząt, Konferencji Endokrynologicznej i wielu innych wydarzeń zaadresowanych do lekarzy weterynarii, a także I Konferencji Studentów Weterynarii w Krakowie. Można ją spotkać głównie w klinice weterynaryjnej gdzie pomaga tym bardziej i mniej słodkim zwierzętom. Prywatnie pasjonatka gry w siatkówkę, wspinaczki, dobrej muzyki oraz podróży. Szczęśliwa właścicielka  kota oraz psa. Aktywna, pozytywna dziewczyna, Najmilsza Studentka Krakowa 2017 roku nie może się doczekać aż Was pozna!

alicjadore@gmail.com
662 267 221